Závěr školního roku 30.6.2022

Závěr školního roku

V průběhu tohoto školního roku prožívali žáci naší školy společné zážitky spojené nejen s výukou – čekaly je nejrůznější akce sportovní i kulturní, výlety do přírody a také do města, exkurze, besedy, byla pro ně naplánována řada zajímavých projektových dnů. Oslavili jsme Halloween, adventní období a Vánoce; v druhé polovině školního roku také Den matek a Den dětí. Vystupovali jsme na akcích, účastnili se soutěží. Podařilo se nám vybudovat a otevřít novou multifunkční učebnu IT a grafiky s výukou jazyků. Zajistili jsme pro žáky řadu kroužků, kterých se v průběhu tohoto školního roku mohli účastnit.

Touto cestou bych chtěla poděkovat celému skvělému kolektivu školy – pedagogům i nepedagogickým pracovníkům, kteří měli na tom, jaký tento školní rok byl, velikou zásluhu. Žákům školy bych chtěla poděkovat za pilné plnění povinností, a všem rodičům velice děkuji za spolupráci a trpělivost. Vedení města Kravaře děkuji za pomoc a podporu a všem partnerům školy za spolupráci.

Našim odcházejícím páťákům přeji, ať úspěšně vstoupí do nové školy a ať se jim tam daří.

Všem žákům přeji hezké prázdniny plné zábavy a objevování, spoustu skvělých zážitků a také odpočinku!

Mgr. Eva Watzlawiková