Oblastní přebor škol v obřím slalomu - únor 2022

Ve čtvrtek 10. února se pět sportovců naší školy zúčastnilo Oblastního přeboru v obřím slalomu základních škol, které pořádal lyžařský oddíl SKI klub Hranice v lyžařském areálu na Potštátě. Naši školu reprezentovali žáci od první po pátou třídu - Jan Schindler (za 1. třídu), Martin Papesch a Maxim Peterek (3. třída), Amálie Schindlerová (4. třída) a Eliška Řehulková (5. třída). Ve velké konkurenci se všem závod vydařil.

Největší úspěch slavil Jan Schindler, který ve své kategorii dojel první a domů si přivezl zlatou medaili.

Pro některé naše žáky to byla úplně první zkušenost se závodem tohoto typu a je potřeba říci, že se tohoto úkolu chopili s velikým nasazením a nadšením.

Velice děkujeme paní Ing. Lucii Schindlerové za zajištění logistiky - žáky nám nejen odvezla a celý den se o ně starala, ale také je přivezla zpět a navíc s velikým úspěchem - jakým zlato ze závodu je.