Partneři | Základní škola Kravaře-Kouty

01 Město Kravaře

Město Kravaře

Město Kravaře leží v údolní nivě řeky Opavy, v nadmořské výšce 237 m n. m. Je vzdáleno 13 km jižně od polských hranic a 9 km východně od města Opavy. Historická oblast Horního Slezska, ve které se Kravaře nacházejí, se nazývá Hlučínsko.
02 Základní škola Kravaře

Základní škola Kravaře

Základní škola Kravaře, příspěvková organizace, je jedinou úplnou ZŠ v Kravařích.
Součásti školy jsou: základní škola (1. a 2. stupeň), školní družina a školní jídelna.
Vyučování probíhá podle školního vzdělávacího programu "Škola pro život".
Zřizovatelem školy je Město Kravaře.
03 Mateřská škola Kravaře-Kouty

Mateřská škola Kravaře-Kouty

Mateřská škola Kravaře – Kouty, příspěvková organizace (MŠ) je trojtřídní školou pro děti ve věku zpravidla od tří do šesti let. Škola od 1. ledna 2001 funguje jako samostatný právní subjekt, jehož zřizovatelem je Město Kravaře.
04 Buly aréna Kravaře

Buly aréna Kravaře

Hotelový a sportovní komplex Buly Aréna je unikátním zařízením svého druhu v České republice. Sdružuje hotel, restauraci, konferenční sály,sportoviště i relaxační zónu na jednom prostoru v malebném městečku Kravaře na Opavsku.
05 Centrum volného času Kravaře

Centrum volného času Kravaře

Centrum volného času Kravaře je školské zařízení pro zájmové vzdělávání, jeho činnost upravuje vyhláška č.74/2005 Sb. a zřizovací listina. Organizuje výchovně vzdělávací a rekreační činnost pro děti, mládež a dospělé hlavně v prostorách budovy centra, ve které se nachází výtvarná pracovna s hernou, malá herna s počítačovým koutem, velká herna, jazyková učebna, keramická dílna.
06 Farnost Kravaře

Farnost Kravaře