Školní jídelna

Do naší školní jídelny – výdejny jsou dováženy obědy ze školní jídelny při Základní škole Kravaře.

Výdej obědů probíhá od 11:30 do 13:15.

Cena stravného:

Žáci 1. - 4. tříd (7 - 10 let):   oběd 28,- Kč

Žáci 5. tříd (11 a více let):   oběd 33,- Kč

Další informace o školním stravování: www.strava.cz

Nahlášení a odhlášení obědů si řídí každý zákonný zástupce sám - nebudeme obědy nahlašovat/odhlašovat hromadně.

Stravování v době nepřítomnosti:

Stravování žáků v rámci školního stravování (tzn. za zvýhodněnou cenu) je možné pouze v době přítomnosti žáka ve škole, nikoliv, když je žák nemocen nebo z jiného důvodu nepřítomen.

První den neplánované nepřítomnosti (náhlého onemocnění) lze strávníkovi poskytnout jídlo v rámci školního stravování, neboť si oběd nemůže odhlásit předem. V dalších dnech nemoci či nepřítomnosti ve škole strávníkovi v žádném případě nemůže být poskytnuta strava v rámci školního stravování.

Pokud přesto strávník bude v době nepřítomnosti obědy odebírat, pak uhradí stravné v plné výši (bude zařazen do kategorie cizích strávníků).

Telefonní kontakt do naší jídelny-výdejny (paní kuchařka Eva Dornová): 553 673 949

Telefonní kontakt do jídelny ZŠ Komenského Kravaře (vedoucí kuchyně, paní Martina Matuštíková): 553 671 104, 725 171 900