Zahájení školního roku a informace k organizaci 26.8.2020

Zahájení školního roku a informace k organizaci

Zahájení školního roku 2020/2021 proběhne v úterý 1. září od 9:00 hodin na našem školním hřišti. Pro zájemce mu bude předcházet mše svatá v kostele Sv. Mikuláše a Nanebevzetí Panny Marie od 8:00 hodin. Po společném slavnostním zahájení se jednotlivé ročníky rozejdou do svých tříd, kde budou mít krátké setkání se svými třídními učitelkami. Rodiče prvňáčků se třídního setkání mohou zúčastnit. Žádáme však, aby s ohledem na situaci do třídy vstupovali maximálně dva zástupci k jednomu dítěti. Roušky nejsou povinné.

Pokud bude nepříznivé počasí, společné zahájení se konat nebude a uskuteční se setkání v jednotlivých třídách s tím, že v první třídě proběhne slavnostní zahájení pro žáky i jejich rodiče.

Vzhledem k současné situaci platí ve škole stále zvýšená opatření. Nadále platí dodržování přísnějších hygienických pravidel podobně jako na jaře. Bude se dbát na zvýšenou dezinfekci rukou, častější úklid, důkladné větrání. Situace se bude sledovat a podle nařízení se mohou měnit pravidla. Žádáme všechny rodiče, aby do školy vstupovali pouze s pádným důvodem a setrvali vždy u vchodu do příchodu požadované osoby; aby své děti vodili (a vyzvedávali) před školou a zbytečně nevstupovali do prostoru vstupní chodby a šaten. Roušky nejsou v budově školy povinné.

První školní den družina nebude otevřena a obědy se nebudou vydávat.

Od 2. září bude družina plně v provozu a budou vydávány obědy podle nahlášení v červnu. Rozvrh hodin bude v tento den zkrácen - informaci obdržíte od svých třídních učitelek.