Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021 1.9.2020

Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021

Letošní prodloužené prázdniny opět utekly – a tak se v úterý 1. září uskutečnilo slavnostní zahájení školního roku 2020/2021. Paní učitelky a vychovatelky vše pečlivě připravily a vyzdobily tak, aby nový školní rok mohl skvěle začít.

Nejprve proběhla mše svatá v kostele Sv. Mikuláše a Nanebevzetí Panny Marie, kterou vedl Mgr. P. Jakub Lasák. Poté se pro nepříznivé počasí se uskutečnila setkání v jednotlivých třídách, kde se své žáky přivítaly jejich třídní učitelky.

Pro naše nové žáky – prvňáčky – bylo přichystáno uvítání o něco větší. Kromě třídní učitelky Mgr. Anny Palovské je ve třídě přivítala také ředitelka školy Mgr. Eva Watzlawiková spolu se starostkou města Mgr. Monikou Brzeskovou a kaplanem Mgr. P. Jakubem Lasákem. Čekaly je první úkoly – představení se, nalezení svého jména na pírku sovičky, vybarvování a doplnění velké sovy. Za odměnu prvňáčci obdrželi krásnou krabici, ve které se ukrývaly nové učebnice a dárky na uvítanou.

Všem žákům přejeme úspěšný a radostný školní rok! Prvňáčkům přejeme, aby se jim u nás ve škole líbilo a aby se do školy těšili.