Září v naší škole 28.9.2019

Září v naší škole

Hned začátkem měsíce se žáci v rámci jednotlivých tříd vydali na vycházky do přírody, kde si ověřili znalosti o okolní fauně a flóře. Páťáci si také užili vycházku do lesa spojenou se sbíráním hub.

Naši třeťáci navštívili letiště Zábřeh, kde si vyzkoušeli, jaké to je, když jsou zavěšeni v padáku.

Čekaly je také besedy v Městské knihovně v Kravařích – zde se seznámili s funkcí knihovny, popovídali si o knihách, přečetli si ukázky a mohli si knihy zapůjčit nebo se zde zapsat.

Žáci pátého ročníku navštívili v rámci rozvoje finanční gramotnosti pobočku České spořitelny, kde pro ně byl připraven zajímavý program.

Naše škola výtvarně podpořila zahrádkářskou výstavu, kterou u příležitosti 60. výročí svého založení pořádal Český zahrádkářský svaz, Základní organizace Kravaře; a která se konala ve dnech 21.09.-23.09.2019 ve farní stodole v Kravařích.