Vánoční přání 20.12.2020

Vánoční přání

Vážení rodiče,

chtěla bych Vám poděkovat za úsilí, které jste museli v průběhu tohoto roku zvládnout v souvislosti s distanční výukou, za trpělivost, spolupráci a za vstřícnost. Velmi si toho vážím. Jedině společnou cestou toto období překonáme.

Přeji Vám pohodové prožití vánočních svátků a spoustu krásných chvil s rodinou, láskou a klidem v srdci.

Do nového roku 2021 přeji všem hodně zdraví, dobré nálady a životního optimismu.

Dále mi dovolte připomenout, že v pondělí a v úterý (21.12.2020 a 22.12.2020) jsou vyhlášeny dny volna, takže žáci jsou doma a již nebude probíhat ani distanční výuka. S žáky se opět setkáme ve škole v pondělí 4.1.2021. Tento termín je nyní ale nejistý - situace se může vyvíjet jinak, než bychom si přáli, proto Vás o změnách budeme informovat prostřednictvím internetových stránek.

Mgr. Eva Watzlawiková