Seznamovací dopoledne v ZŠ Kravaře 18.6.2021

Seznamovací dopoledne v ZŠ Kravaře

V pátek 18.6. 2021 navštívili naši nejstarší žáci školu v Kravařích za účelem seznámení se s budoucími spolužáky. Nejprve byli žáci provedeni celou školou, prohlédli si odborné učebny, rovněž jim byli představeni vyučující 2. stupně a ve školní jídelně poobědvali. Žáci 5. třídy s paní učitelkou Mgr. Alenou Sýkorovou si pak připravili program plný her, zábavy a sportu se sladkou odměnou. Zasoutěžit si tak společně mohli třeba v běhu o Popelčin střevíček. Dále budoucí spolužáky čekalo hledání vzácného drahokamu v poušti, utkání ve slalomu s florbalovou hokejkou a na závěr poměření sil ve vybíjené. Všichni si to užili, někteří navázali první kontakty a drobné obavy z toho „velkého bludiště“ jsou nahrazeny očekáváním a těšením se na nové budoucí výzvy.