Školní aktuality | Základní škola Kravaře-Kouty

Základní škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace

Školní aktuality

Závěr školního roku 25.6.2020 Závěr školního roku Blíží se nám závěr školního roku a s ním souvisí bilancování nad tím, jaký ten rok byl. Číst více Informace k hodnocení žáků a vysvědčení 10.6.2020 Informace k hodnocení žáků a vysvědčení Způsob hodnocení ve druhém pololetí tohoto školního roku je upraven. Číst více Informace k závěru školního roku a k vyhlášení ředitelského volna 5.6.2020 Informace k závěru školního roku a k vyhlášení ředitelského… Organizace závěru školního roku, vyhlášení ředitelského volna a informace k nadcházejícímu školnímu roku. Číst více Informace pro rodiče budoucích prvňáků 5.6.2020 Informace pro rodiče budoucích prvňáků Informace k mailové korespondenci. Číst více Informace k otevření školy 6.5.2020 Informace k otevření školy Informace k otevření školy v souvislosti s uvolňováním opatření a možností osobní přítomnosti žáků 1. stupně základních škol ve výuce. Číst více Rozhodnutí o přijetí 22.4.2020 Rozhodnutí o přijetí Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání ve školním roce 2020/2021. Číst více Zápis - elektronická registrace spuštěna 20.3.2020 Zápis - elektronická registrace spuštěna Zápis do prvního ročníku základní školy proběhne dne 16. dubna bez osobní přítomnosti dětí. Číst více Další informace – žádost o ošetřovné a uzavření školního hřiště 13.3.2020 Další informace – žádost o ošetřovné a uzavření školního… Do odvolání oznamujeme uzavření školního hřiště pro veřejnost. Číst více Zrušení schůzky rodičů předškolních dětí 13.3.2020 Zrušení schůzky rodičů předškolních dětí Na základě vyhlášení nouzového stavu v ČR se ruší plánované setkání s rodiči budoucích prvňáků. Číst více Uzavření školy 10.3.2020 Uzavření školy Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ruším od 11.03.2020 prezenční výuku žáků, a to až do odvolání.
Číst více
Žádost o ošetřovné z důvodu uzavření školského zařízení 10.3.2020 Žádost o ošetřovné z důvodu uzavření školského zařízení Při uzavření školského zařízení máte nárok žádat o ošetřovné na dítě do 10 let. Číst více Příběh peněz 6.3.2020 Příběh peněz V pátek 6. března proběhl ve čtvrté třídě program "Příběh peněz" s lektorem Mgr. Janem Kumstátem v rámci projektu MAPII. Číst více

Starší aktuality