Návštěva Slezské univerzity v Opavě 10.11.2022

Návštěva Slezské univerzity v Opavě

Ve středu 9. listopadu byli naši žáci 4. a 5. třídy pozváni na návštěvu Slezské univerzity v Opavě. Nejdříve navštívili Fyzikální ústav a Unisféru. Unisféra je audiovizuální projekt Slezské univerzity. Za pomoci nejmodernějších technologií zprostředkovává zážíiek z hvězdárny uprostřed města. Žáci zhlédli pořady Podzimní obloha a Tajemný oceán.

Dále se přesunuli do Multimediální techniky. Zde je čekala exkurze ateliérů - Technicko-kameramanská labotatoř a Zvuková laboratoř. Tyto prohlídky byly pro žáky velmi zajímavé. V závěru návštěvy byly připraveny projekce studentkých prací v kinosálu.

Velice děkujeme vedení Slezské univerzity v Opavě za umožnění zajímavé návštěvy a skvěle připraveného programu.