Halloween 4.11.2022

Halloween

Páteční podvečer dne 4. listopadu se nesl ve znamení pravého podzimního počasí - tma, sychravo, mlhavo - to vše přímo vybízelo k tomu, aby se u hřbitova v Koutech sešla roztodivná stvoření - upíři, zombieové, čarodějnice, duchové a další strašila. Společně se vydali na průvod temnými uličkami města Kravaře k naší škole. Zde je čekal starodávný hřbitov a stanoviště s úkoly. Všichni se ale nemohli dočkat, až se vydají do tajemného sklepení školy. Nebylo to vůbec jednoduché, protože v průběhu stezky na každého čekaly nejrůznější bytosti, u kterých se musely vyplnit úkoly z podsvětí. Celá akce se neskutečně vydařila - návštěvnost byla veliká. My děkujeme Sdružení rodičů a přátel dětí při ZŠ Kravaře-Kouty, z.s. za přípravu celé akce a zajištění úžasného občerstvení, které se vyprodalo do posledního sousta a posledního doušku.