Karanténa 12.10.2020

Karanténa

Vážení rodiče,

v souvislosti s prvním výskytem onemocnění COVID-19 na naší škole Vám oznamuji, že je potřeba, aby všichni žáci prvního ročníku včetně sourozenců nastoupili do 14 denní karantény (platné od dnešního dne, tedy 12.10.2020) - kontaktujte praktického lékaře Vašeho dítěte, který vydá na dítě ošetřovné nebo se dostavte do školy, kde Vám vystavím ošetřovné z důvodu karantény.

V případě výskytu příznaků onemocnění COVID-19 (horečka nad 38 stupňů Celsia, bolest svalů a hlavy, únava, dušnost, kašel, bolest v krku apod.) opět kontaktujte praktického lékaře Vašeho dítěte. Ten je oprávněn dítě poslat na testy.

Vaše třídní učitelka Vám bude denně zasílat maily s učivem – bude Vás informovat o době a způsobu zasílání.

Doufám, že tuto situaci společně překonáme.

Mgr. Eva Watzlawiková,