Informace k závěru školního roku a k vyhlášení ředitelského volna 5.6.2020

Informace k závěru školního roku a k vyhlášení ředitelského volna

Vážení rodiče, níže jsou uvedeny informace k závěru roku a k nadcházejícímu školnímu roku:

Informace k tomuto školnímu roku:

Kroužky pořádané CVČ Kravaře: Přeplatky za neuskutečněné hodiny zájmových kroužků budou vráceny na bankovní účty klientů od poloviny června 2020 (více na www.cvckravare.cz).

Obědy: Po ukončení školního roku provádí jídelna při ZŠ Kravaře vyúčtování stravného a případné přeplatky budou odeslány zpět na účet zákonného zástupce strávníka (viz Vnitřní řád školní jídelny na www.zskravare.cz).

Družina: Přeplatek 200,- Kč (za neuskutečněnou družinu z důvodu mimořádných opatření) bude vrácen v hotovosti. Částka bude navrácena oproti podpisu. Pro vyrovnání je nutné dostavit se do školy v týdnu od 8.6. do 12.6.2020 v čase od 7:00 do 12:00 hodin.

Vyhlášení ředitelského volna na konci tohoto školního roku: Viz příloha níže.

Informace k nadcházejícímu školnímu roku (2020/2021):

Přihláška ke stravování a Náboženství: V případě zájmu vyplnit přihlášky obdržené mailem a zaslat zpět třídní učitelce do pátku 12.6.2020. 1. svaté přijímání je přesunuto o jeden rok (budou ho tedy absolvovat žáci 4. třídy).

Družina: Týká se to zatím jen žáků současné 1. a 2. třídy (z kapacitních důvodů – u nižšího zájmu bude družina nabídnuta také žákům vyšších ročníků). V případě zájmu vyplnit přihlášky obdržené mailem a zaslat zpět třídní učitelce do pátku 12.6.2020.