Den matek 6.5.2022

Den matek

V pátek 6. května se naše učebna tělesné výchovy zaplnila maminkami, babičkami, ale i tatínky a dalšími příbuznými. Všichni se přišli podívat na vystoupení našich žáků, které bylo připraveno pro maminky jako poděkování za jejich lásku, péči a starostlivost.

Program byl nabitý - slova se hned ujali naši pohotoví moderátoři, kteří odstartovali "Televizní show", v rámci které nechyběly pořady typu "Tvoje tvář má známý hlas", "Módní přehlídka", "Taneční vystoupení" a známé reklamy. Celé odpoledne bylo doplněno o sólisty hrající na hudební nástroje a završilo jej vystoupení žáků pátého ročníku v podobě "Aquabel" a závěrečnou společnou písní všech žáků pro maminky. Poděkování patří nejen třídním učitelkám za nápaditý program, ale také Sdružení rodičů a maminkám dobrovolnicím, které přichystaly vynikající pohoštění.