Zahájení školního roku 2022/2023 25.8.2022

Zahájení školního roku 2022/2023

Zahájení školního roku 2022/2023 proběhne ve čtvrtek 1. září od 9:00 hodin na našem školním hřišti. Pro zájemce mu bude předcházet mše svatá v kostele Sv. Mikuláše a Nanebevzetí Panny Marie od 8:00 hodin.

Po společném slavnostním zahájení se jednotlivé ročníky rozejdou do svých tříd, kde budou mít krátké setkání se svými třídními učitelkami (cca do 10:00 hodin). Rodiče prvňáčků se třídního setkání mohou zúčastnit.

Pokud bude nepříznivé počasí, společné zahájení se konat nebude a uskuteční se pouze setkání v jednotlivých třídách s tím, že v první třídě proběhne slavnostní zahájení pro žáky i jejich rodiče.

První školní den družina nebude otevřena a obědy se nebudou vydávat.

Od 2. září bude družina plně v provozu a budou vydávány obědy podle nahlášení v červnu. Rozvrh hodin bude v tento den zkrácen - informaci obdržíte od svých třídních učitelek.