Základní škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace

Poděkování 28.6.2024

Poděkování

V průběhu tohoto školního roku prožívali žáci naší školy společné zážitky spojené nejen s výukou – čekaly je nejrůznější akce sportovní i kulturní, výlety do přírody a také do města, exkurze, besedy, byla pro ně naplánována řada zajímavých projektových dnů. Oslavili jsme Halloween, adventní období a Vánoce; v druhé polovině školního roku také Den matek a Den dětí. Vystupovali jsme na akcích, účastnili se soutěží. Realizujeme nové projekty, plánujeme další, směřující k zlepšení prostor a vybavenosti školy. Zajistili jsme pro žáky řadu kroužků, kterých se v průběhu tohoto školního roku mohli účastnit. Věřím, že se naši žáci také mnoho naučili – nejen vědomostí, ale také řadu dovedností potřebných pro život.

Touto cestou bych chtěla poděkovat celému skvělému kolektivu školy – pedagogům i nepedagogickým pracovníkům, kteří měli na tom, jaký tento školní rok byl, velikou zásluhu. Dále všem pracovníkům, kteří nás v letošním školním roce opouštějí, bych chtěla poděkovat za jejich práci a přínos pro naši školu i pro její kolektiv. A popřát jim hodně spokojenosti na jiném pracovním místě.

Žákům školy bych chtěla poděkovat za pilné plnění povinností, a všem rodičům velice děkuji za spolupráci a trpělivost.

Vedení města Kravaře děkuji za pomoc a podporu a všem partnerům školy za spolupráci.

V neposlední řadě bych chtěla poděkovat paní Veronice Kerlinové, která vede naše Sdružení rodičů a přátel dětí při ZŠ Kravaře-Kouty, z.s., za skvěle zvládnuté náročné akce pořádané v tomto školním roce.

Našim odcházejícím páťákům přeji, ať úspěšně vstoupí do nové školy a ať se jim tam daří.

V závěru bych chtěla popřát žákům hezké prázdniny plné zábavy a objevování, spoustu skvělých zážitků a také odpočinku!


Mgr. Eva Watzlawiková,

ředitelka školy

Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít