MasterChef Junior 7.10.2022

MasterChef Junior

Žáci 2.třídy měli možnost v pátek 7. října zažít atmosféru populární televizní soutěže MasterChef.

Jaké to je pracovat v týmu, na čas a obhájit si před ostatními svou kreativitu, si prostřednictvím svého kuchařského umění vyzkoušeli v rámci třídního kola této soutěže. A protože je podzim čas skladování úrody a letošní rok byl bohatý obzvláště na jablka, nečekalo soutěžící nic jiného než upéct štrúdl. A nebylo to jen tak!

Žáci měli za úkol přečíst si recept, rozvrhnout si pracovní postup, domluvit se v týmu na jednotlivých úkonech, vymyslet, čím ten svůj výrobek ozvláštnit, upéct štrúdl v čase, který si museli sami ohlídat, krásně naservírovat na samostatně ozdobených táccích a odprezentovat před tříčlennou porotou.

Všichni pracovali s neskutečným nasazením a upekli vskutku lahodné a originální štrúdly. Našim druhákům gratulujeme k vynikajícím výkonům! Třída už zná své vítěze, ale všichni soutěžící i ochutnávači se už netrpělivě těší na další kuchařskou výzvu.