Den dětí 4.6.2022

Den dětí

V sobotu 4. června se na naší škole uskutečnila oslava svátku všech dětí. Celou akci doprovázelo téma "Mimoni" a Mimoni se naše školní hřiště jen hemžilo. Na žáky čekala řada atrakcí - veliký ohlas vzbudil zorbing a slackline, nechyběly prolézací atrakce, motokáry, balonky a malování na obličej.

O veškeré aktivity se postaralo Centrum volného času. Pan Janta zajistil skákací hrad. Sdružení rodičů a přátel dětí při ZŠ Kravaře-Kouty, z.s., které celou akci organizovalo a zajišťovalo, přichystalo výtečné občerstvení - např. exkluzivní tortilly pana Bureše. Maminky ze Sdružení a také maminky dobrovolnice napekly sladké dobroty. Celou akci pak završilo kolo štěstí, kde mezi hlavní ceny patřily stavebnice Lego. Všichni si odpoledne velice užili.

Velice děkujeme všem, kteří se na celém odpoledni podíleli: především celé skvělé partě Sdružení rodičů s paní Martinou Krejčí ve vedení, Centru volného času - paní ředitelce Evě Juráškové a také panu Jantovi.