Ukaž, jak vidíš internet 2013

Kateřina Lissková: Na internetu do ZOOV únoru vyhlásila Linka bezpečí v souvislosti s Dnem bezpečnějšího internetu soutěž pro žáky základních škol z celé ČR. Děti soutěžily ve třech kategoriích – výtvarné, literární a audiovizuální (video).

Malovaná písnička

Vanda Peterková: Muzikanti, co děláteje název krajské výtvarné soutěže, kterou v letošním roce 2013 vyhlásil Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba. Jde již o 10. ročník.

Ahoj z prázdnin

je název dětské výtvarné soutěže Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, kterou každoročně vyhlašuje Dům dětí a mládeže Znojmo a je součástí projektu „Děti malují pro Konto BARIÉRY“.

Přijímací zkoušky

Slavíme další úspěch dětí naší školy. V silné konkurenci 74 uchazečů se našim čtyřem žákům 5. ročníku (Kláře Kuchejdové, Karolíně Chybové, Petru Skupienovi a Adamu Burdovi) podařilo uspět u přijímacích zkoušek k osmiletému studiu Mendelova gymnázia v Opavě. Všem moc blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů.

Šťastné stáří očima dětí 2013

4. ročník výtvarné soutěže

Projekt „Šťastné stáří očima dětí“ je celorepubliková výtvarná soutěž pro předškolní děti, žáky základních škol a víceletých gymnázií v ČR ve věku do 15 let.